گروه آموزشی رشد فردی

قانون فراوانی و ثروت

چگونه با قانون فراوانی ثروتمند شویم؟

539

قانون فراوانی می گوید که برای هر کسی که بداند چگونه پول به دست بیاورد و آن را نگه دارد، به اندازه کافی پول وجود دارد.

ما در جهان فراوانی زندگی می کنیم. در این جهان پول کافی برای همه آن هایی که واقعا به دنبال آن هستند و حاضرند قانون های حاکم بر آن را رعایت کنند وجود دارد.

 

هر چه که بخواهید می توانید داشته باشید

به هر اندازه ای که بخواهید پول وجود دارد. هیچ کمبودی نیست. می توانید عملا آن چه را که واقعا می خواهید و نیاز دارید به دست آورید. ما در جهانی بخشنده زندگی می کنیم و اطرافمان پر از نعمت و برکت و موقعیت است تا بتوانیم آنچه را که می خواهیم به دست آوریم. طرز فکر شما درباره پول چه فراوانی باشد و چه کمبود، اثری بزرگ روی ثروتمند شدن یا نشدنتان می گذارد.

 

تصمیم بگیرید

اولین اصل قانون فراوانی می گوید که: «افراید ثروتمند می شوند که تصمیم گرفته اند ثروتمند شوند.»

آن ها ثروتمند می شوند چون باور دارند که توانایی ثروتمند شدن را دارند. چون این موضوع را کاملا باور دارند، بر اساس همان عمل می کنند. این افراد همیشه در جهت تبدیل باورهایشان به واقعیت عمل می کنند. و شما همیشه می توانید با نگاه به عملتان بگویید چه باورهایی دارید. هیچ راه دیگری وجود ندارد.

اصل دوم این قانون می گوید: «افرادی که فقیر هستند هنوز تصمیم نگرفته اند ثروتمند شوند.»

تصمیم بگیرید که ثروتمند شوید.

 

نوشته های مرتبط

طرز فکرتان را بررسی کنید

در کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر، میلیونر پیر از مرد جوان که به دنبال نصیحت او برای ثروتمند شدن است، می گوید: «چرا تا حالا ثروتمند نشده ای؟»

این سوال، سوالی بسیار مهم است که باید از خودمان بپرسیم. اما جواب این سوال حقایق زیادی را درباره خودمان آشکار می کند. جواب شما باورهای محدود کننده، شک ها، ترس ها، بهانه ها، دلیل تراشی ها و توجیه هایتان را نشان می دهد.

 

دلایل خود را مورد کنکاش قرار دهید

چرا تا کنون ثروتمند نشده اید؟ همه دلایلی که به ذهنتان می رسد را بنویسید. با شخصی که خوب شما را می شناسد همه دلایل را یکی یکی مرور کنید و از او نظرش را بخواهید. ممکن است شوکه شوید اما متوجه خواهید شد که اکثر دلایلتان بهانه هایی هستند که دوستشان دارید و به آن ها عادت کرده اید.

از دست بهانه هایتان خلاص شوید، هر چه می خواهند باشند. جهان پر از صدها و هزاران نفری است که مشکلاتی بسیار بیشتر از شما داشته اند، بیشتر از هر آنچه فکرش را بکنید اما با وجود ا« مشکلات به موفقیت رسیده اند. پس شما هم می توانید!

 

اقدام هایی که می توانید انجام دهید

در اینجا دو مورد بیان می کنیم که با آن ها سریعا می توانید درس هایی که در بالا گرفته اید را به کار ببندید:

اول، تصور کنید که هر تجربه ای تا به حال با پول داشته اید، در درون خود درس باارزشی داشته است که فقط برای شما بوده تا کمک کند نهایتا به آزادی مالی برسید. مهم ترین درس هایی که تا کنون گرفته اید چه بوده اند؟

دوم، خودتان را صادقانه تحلیل کنید و بزرگترین مانع و باور محدود کننده که شما را از موفقیت مالی باز می دارد مشخص نمایید. تصمیم بگیرید که از امروز به گونه ای عمل کنید که انگار این مانع وجود ندارد.

منبع برایان تریسی
از طريق علی اکبر مجیدی
ممکن است به این نوشته ها نیز علاقه داشته باشید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.