گروه آموزشی رشد فردی

اصلی ترین مهارت موفقیت

مدیریت زمان اصلی ترین مهارت برای موفقیت است.

663

مدیریت زمان اصلی ترین مهارت برای موفقیت است. توانایی شما در مدیریت زمان، تعیین کننده ترین عامل برای تمرکز و هدایت انرژی تان به سمت ارزشمندترین وظایف و کارها و پاداش شما و سطح دستیابی به اهدافتان است.

موفقیت رد پای خود را جا می گذارد
زمانی که شروع به جست و جو در رمز و رازهای موفقیت کنید، اصلی جالب را کشف خواهید کرد: موفقیت از خود رد پا به جا می گذارد. مردی بزرگ و خردمند که بیش از ۵۰ سال در زمینه موفقیت مطالعه داشته است، نتیجه می گیرد که: بزرگ ترین اصل موفقیت این است که «از متخصصان یاد بگیریم».

 

از متخصصان بیاموزید
اگر می خواهید در هر حوزه از زندگی تان موفق شوید، ببینید افراد موفق در آن حوزه چه کاری انجام می دهند، و همان کارها را تکرار کنید تا همان نتیجه را به دست آورید. زمانی که مطاحبه ها، سخنرانی ها، زندگی نامه ها و خودزندگی نامه های زنان و مردان موفق را بخوانید، متوجه می شوید که همه آن ها یک ویژگی مشترک دارند. همه آن ها بسیار با نظم عمل می کنند. آن ها از زمانشان بسیار تا بسیار عالی استفاده می کنند. آن ها بسیار مولدتر عمل می کنند و کارهای بیشتری را در زمان یکسان در مقایسه با دیگر افراد انجام می دهند.

 

نوشته های مرتبط

هم موثر باشید و هم کارآمد
مردان و زنانی که عملکرد بالایی دارند هم موثر هستند و هم کارآمد. آن ها کار درست و مناسب را به شیوه درست انجام می دهند. آن ها دائما در حال جست و جو برای راه هایی هستند که کیفیت و کمیت خروجی شان را بالا ببرند. در نتیجه، سودی که برای سازمانشان به ارمغان می آورند بسیار بیشتر خواهد بود و در نتیجه دستمزدشان نسبت به افراد عادی بسیار بالاتر است.

 

اقدام هایی که می توانید انجام دهید
در این جا دو کار را بیان می کنیم که می توانید انجام دهید تا سریعا صحبت های بالا را به کار ببندید.

اول این که از امروز طرحی برای مطالعه خودتان تدوین کنید تا از متخصصان رشته تان بیاموزید. این کار می تواند سال ها در زمان و انرژی تان صرفه جویی کند.

دوم این که تصمیم بگیرید همیشه مهم ترین کارتان را تعیین کنید و سپس خود را مصمم به اجرای آن کنید.

منبع برایان تریسی
از طريق علی اکبر مجیدی
ممکن است به این نوشته ها نیز علاقه داشته باشید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.