گروه آموزشی رشد فردی

هفت گام برای موفقیت در کسب و کارهای کوچک

چه مواردی باعث می شود به موفقیت در کسب و کارمان برسیم؟

681

بسیاری از صاحبان کسب و کار موفقیت های خود را در حوزه هایی که انتظارش را ندارند به دست می آورند.

آن ها کسب و کاری را شروع می کنند و متوجه می شوند که آن کسب و کار به اندازه ای که فکر می کردند سودآور نیست، در نتیجه با استفاده از تجربه جهت خود را عوض می کنند و منفعت خود را در حوزه دیگری جست و جو می کنند. مهم ترین چیز شروع کردن است. اقدام کردن است. حرکت قدم به قدم به جلو و رشد و یادگیری تا جای ممکن است. در هر حوزه ای که در نظر بگیرید به اندازه کافی اطلاعات برای موفق شدن وجود دارد. اما اقدام لازم است.

 

دو بخش موفقیت

نویسنده کتاب های موفقیت اریسون سوئت ماردن می نویسد: اولین بخش موفقیت شروع کردن کار است. و دومین بخشی موفقیت ماندن در آن و تلاش برای آن کار است. هر شروع کسب و کاری نیاز به ایمان و اراده و پرش به درون ناشناخته ها دارد. تنها یکی از ده نفری که می خواهند کسب و کار خود را شروع کنند، اراده کافی برای شروع و مانگاری کافی برای ادامه آن را دارند. شروع کردن کسب و کار و ادامه دادن آن! بیش از همه چیز ترس از شکست جلوی افراد را می گیرد و آن ها را به عقب می کشد. این ترس اقدام را فلج می کند شکست را غیر قابل اجتناب می نماید.

 

با یک رویا شروع کنید

خوشبختانه، اگر هیچ چیز هم در مورد کسب و کار ندانید، می توانید با یک رویا شروع کنید، مثل یک قصر بر روی ابرها و سپس زیرساخت آن را بسازید. بعد از شروع راه کم کم به شما نشان داده خواهد شد.

 

هفت گام ساده

نقطه شرع بسیاری از ثروت های بزرگ هفت گام ساده بوده است. گام یکم، هدفی بگذارید و اشتیاقی سوزان برای آن داشته باشید. گام دوم، برنامه ای منظم برای پس انداز و جمع آوری سرمایه ایجاد کنید. بدون این کار هیچ کار دیگری ممکن نیست. تا برای پس اندازتان برنامه ریزی نکنید نمی توانید به جلو حرکت نمایید.

 

نوشته های مرتبط

از شغل فعلی تان به عنوان تخته پرش استفاده کنید

گام سوم، از شغل فعلی تان به عنوان تخته پرش برای موفقیت استفاده کنید. همان طور که درآمد کسب می کنید، یاد بگیرید. دید بلندمدت داشته باشید. گم چهارم، به صورت محدود در کسب و کار تجربه کسب کنید تا بتوانید توانایی های اصلی برای موفقیت در کسب و کار را به دست آورید. گام پنجم، به دنبال مشکلات، نیازهای مرتفع نشده و محصولات و خدماتی که می توانید با کیفیت خوب و قیمت مناسب ارائه کنید بگردید.

 

هر چه که می توانید مطالعه کنید

گام ششم، هر چه که می توانید در حوزه کاری تان مطالعه کنید. انعطاف پذیر باقی بمانید. اگر اطلاعات متفاوت از آنچه می دانید پیدا کردید، آماده تغییر باشید. و گام هفتم، برنامه های خود را با اراده و پشت کار دنبال کنید. به توانایی خودتان برای موفقیت ایمان داشته باشید و هیچ گاه جا نزنید.

 

اقدام هایی که می توانید انجام دهید

اکنون، دو کاری که می توانید انجام دهید و شروع به حرکت به سمت موفقیت کارآفرینی خود نمایید:

یکم، هدف بگذارید و سپس برنامه خود را اجرا کنید. شروع کنید! اقدامی انجام دهید. در اندازه کوچک و ریسک و سرمایه کم شروع کنید، اما واقعا حرکت نمایید.

دوم، تصمیم بگیرید که هر اتفاقی افتاد هیچ گاه جا نزنید تا به موفقیت برسید. قبل از انجام هر کار با ارزشی باید امتحان پایداری را با موفقیت بگذرانید. و این امتحان خیلی زودتر از آنچه فکر می کنید از شما گرفته خواهد شد.

منبع برایان تریسی
از طريق علی اکبر مجیدی
ممکن است به این نوشته ها نیز علاقه داشته باشید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.