گروه آموزشی رشد فردی

چگونه درآمدتان را ۱۰۰۰% افزایش دهید

برای افزایش درآمد، ابتدا باورهای خود را تغییر دهید

532

این تمرین کوچک را انجام دهید. تصور کنید که می توانید ده برابر درآمد اکنونتان درآمد داشته باشید.

اگر درآمدتان ۳ میلیون تومان است، لحظه ای تصور کنید که می توانید ۳۰ میلیون تومان درآمد داشته باشید، یعنی ۱۰۰۰% افزایش!

 لذت بخش است. نه؟

موارد زیر را مطالعه کنید تا به افزایش ۱۰ برابر درآمد برسید.

 

خودتان را باور کنید

اولین عکس العملی که افراد به این تمرین دارند این است که لبخندی می زنند و سپس به این فکر می کنند که چرا نمی توانند این افزایش درآمد را داشته باشند. ممکن است شخصی بگوید: اگر می دانستی چند سال طول کشیده تا من به این درآمد برسم نمی گفتی می توانم آن را ۱۰ برابر کنم.

 

هیچ بهانه ای وجود ندارد

مارک تواین گفته است که برای هر شکست هزاران بهانه وجود دارد اما هیچ وقت نمی توانید یک دلیل خوب پیدا کنید. موضوع ناراحت کننده امروز این است که نگرانی اصلی همه پول یا نداشتن پول است در حالی که همه اشخاص توانایی به دست آوردن درآمد بیشتر را در خود دارند.

 

نوشته های مرتبط

آیا می توان ده برابر بهتر بود؟

آیا مدیری که ۳۰ میلیون تومان درآمد دارد، ۱۰ برابر باهوش تر از شخصی است که ۳ میلیون تومان درآمد دارد؟ آیا تجربه او ۱۰ برابر است؟ آیا ۱۰ برابر سخت تر کار می کند؟ البته که نه! هیچ کدام از این موارد نه از لحاظ ذهنی و نه فیزیکی ممکن نیست، اما در هر کسب و کار افرادی وجود دارند که باهمان سن، تجربه و هوش ۱۰ برابر بیشتر از دیگران درآمد دارند.

 

هوش واقعا مهم نیست

چند سال قبل در نیویورک، هزار مرد و زن به صورت تصادفی برای تست IQ انتخاب شدند. از بین این افراد، تفاوت بالاترین و پایین ترین IQ تنها دو و نیم برابر بود. اما تفاوت درآمد های پولدارترین فرد و فقیرترین فرد این آزمایش ۱۰۰ برابر بود! در حالی که نه آن شخص پولدار بالاترین IQ را داشت و نه آن شخصی فقیر دارای کمترین IQ بود.

 

اقدام هایی که می توانید انجام دهید

در این جا دو مورد را بیان می کنیم که می توانید آن ها را انجام دهید و شروع به افزایش درآمدتان نمایید:

اول، بیشترین درآمد و موفق ترین ترین افراد حوزه کاری تان را مشخص کنید و ببینید آن ها چه کاری را متفاوت از دیگران انجام می دهند. شما هم هر روز آن کارها را انجام دهید.

دوم، برای خودتان هدف بگذارید که در طول دو تا سه سال آینده درآمدتان را دوبرابر کنید و سپس دنبال راه هایی بگردید که می توانید به هدف خود برسید. شروع کنید!

منبع برایان تریسی
از طريق علی اکبر مجیدی
ممکن است به این نوشته ها نیز علاقه داشته باشید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.