گروه آموزشی رشد فردی

چگونه همیشه در حال پیشرفت باشیم؟

فرمول پیشرفت دائم

520

پیشرفت سریع در کسب و کار

راه های زیادی هست که می توانید سریع در کسب و کارتان پیشرفت کنید و همیشه در حال پیشرفت باشید. می توانید برای هر حوزه ای از زندگی تان اهداف واضح و مشخص بگذارید و برای به رسیدن به آن ها برنامه ریزی کنید. می توانید برای کارتان برنامه ریزی کنید و سپس روی برنامه تان کار کنید.

به دنبال مسئولیت بیشتر باشید
می توانید مسئولیت ۱۰۰% همه آنچه هستید و همه آنچه خواهید شد را قبول کنید. می توانید بهانه بیاورید و دیگران را سرزنش کنید. می توانید به رئیستان بگویید که مسئولیت بیشتری می خواهید و وقتی آن مسئولیت ها را به دست آوردید، کل انرژی تان را برای انجام عالی آن ها بگذارید.

از استعدادهای درونی تان استفاده کنید
مسیح در تمثیل استعدادها در عهد جدید می گوید:

«ای خادم خوب و وفادار من، تو در کارهای کوچک خوب عمل کرده ای. من تو را مسئول کارهای بزرگ تر می کنم.»

اگر هر وظیفه ای را به بهترین نحو ممکن و با تمام توانایی تان به انجام رسانید، به شما کارهای مهم تر داده خواهد شد و در نتیجه دستمزدتان افزایش می یابد.

خودتان را وقف پیشرفت همیشگی کنید
کلید موفقیت بلندمدت این است که خودتان را وقف پیشرفت همیشگی کنید. اگر هر روز کاری یک دهم درصد کارایی تان را افزایش دهید، هر روز یک هزارم پیشرفت می کنید. آیا ممکن است؟ البته که ممکن است!

نوشته های مرتبط

هر بار کمی پیشرفت داشته باشید
اگر هر روز یک دهم درصد پیشرفت داشته باشید، هر هفته نیم درصد به جلو خواهید رفت. با این نیم درصد پیشرفت در هر هفته، هر ماه دو درصد و هر سال ۲۶% کارایی و بهره وری تان را افزایش می دهید.

قانون انباشتگی (اثر مرکب) می گوید اگر هر روز کمی در زمینه کاری تان پیشرفت کنید و کارایی تان را افزایش دهید، در طول زمان این مقدار روی هم جمع شده و بعد از مدتی شاهد پیشرفتی چشم گیر خواهید بود.

چگونه بهره وری تان را دو برابر کنید
اگر طبق محاسبات بالا سالی ۲۶% بهره وریتان افزایش یابد، با جمع شدن هر سال این مقدار، هر ۲٫۷ سال بهره وری و عملکردتان دو برابر می شود. اگر هر سال ۲۶% بهره وری تان را افزایش دهید، با جمع شدن هرساله این مقدار، در طول ۱۰ سال، ۱۰۰۴% در طول دهه بعدی زندگی تان پیشرفت خواهید داشت. یعنی ده برابر در طول ده سال!

دلیل همه موفقیت های بزرگ
به این قانون، قانون انباشتگی یا اصل پیشرفت تدریجی می گویند. دلیل اصلی وجود همه داستان های موفقیت این قانون است. پیشرفت ناگهانی و زیاد مشکل است. اما اگر گام به گام پیش برویم، همه چیز ممکن می شود.

تبدیل به شخص ۱۰۰۰ درصدی شوید
همین الان تصمیم بگیرید که شخصی ۱۰۰۰ درصدی شوید. خودتان را متعهد به پیشرفت مداوم شخصی و حرفه ای کنید. مطالعه کنید، برنامه های صوتی گوش کنید و در دوره های بیشتری شرکت کنید. این فرایند کاملا زندگی تان را متحول می کند.

اقدام هایی که می توانید انجام دهید
در اینجا دو مورد را بیان می کنیم که می توانید انجام دهید و کارهایی که در بالا گفته شد را به عمل تبدیل کنید.

اول، برای خودتان برنامه بریزید که هر روز کمی پیشرفت داشته باشید. هر روز ایده های جدیدتری را یاد بگیرید تا به شما کمک کند بهره وری بیشتری داشته باشید و موثرتر کار کنید. اثر تدریجی و انباشتگی شما را شگفت زده خواهد کرد.

دوم، صبور باشید. انتظار نداشته باشید یک شبه تغییر عظیمی اتفاق بیفتد یا فوری نتیجه بگیرید. داستان لاک پشت و خرگوش را به خاطر بیاورید. هر روز کمی بهتر شوید و آینده تان خود به خود ساخته می شود.

ممکن است به این نوشته ها نیز علاقه داشته باشید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.